Kompleksowa obsługa biznesu
Dochodzenie i odpieranie roszczeń
w związku z Tarczą Finansową PFR
Informacje dla poszkodowanych
w związku z funduszami
W Investments
portfela inwestycyjnego FinCrea
Kredyty walutowe (CHF,EUR)
Kompleksowa obsługa biznesu
Dochodzenie i odpieranie roszczeń
w związku z Tarczą Finansową PFR
Kredyty walutowe (CHF,EUR)
Informacje dla poszkodowanych
w związku z funduszami Investments portfela inwestycyjnego FinCrea
 
mec. Zbigniew Karaś
mec. Zbigniew Karaś
partner zarządzający

Adwokat. Od 2006 roku zajmuje się kompleksową obsługą prawną polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Specjalizuje się w prawie umów handlowych oraz inwestycyjnych, prawie własności intelektualnej, prawie ochrony danych osobowych, prawie budowlanym oraz obrotu nieruchomościami, prawie spółek oraz prowadzeniu sądowych sporów gospodarczych.

Absolwent WPiA Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowego Studium Prawa Podatkowego WPiA UW, Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu Floryda Levin College of Law w Stanach Zjednoczonych i UW.

mec. Zbigniew Karaś
mec. Łukasz Chacia
mec. Łukasz Chacia
partner zarządzający

Adwokat. Od ponad 10 lat świadczy porady prawne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Specjalizuje się w prawie upadłościowym i handlowym, doradztwie inwestycyjnym, prawie budowlanym, prawie spółek oraz prowadzeniu sądowych sporów cywilnych i gospodarczych.

Absolwent WPiA Uniwersytetu Warszawskiego i Centrum Prawa Brytyjskiego Uniwersytetu w Cambridge.

mec. Elżbieta Osowska

starszy prawnik

elzbieta.osowska@karas-legal.com

mec. Anna Trocka

starszy prawnik

anna.trocka@karas-legal.com

mec. Wojciech Piasecki

prawnik

wojciech.piasecki@karas-legal.com

mec. Adam Chmielnicki

prawnik

adam.chmielnicki@karas-legal.com

mec. Bartosz Zaborowski

prawnik

bartosz.zaborowski@karas-lega.com

mec. Beata Bondyra

starszy prawnik

beata.bondyra@karas-legal.com

mec. Ilona Mazur

młodszy prawnik

ilona.mazur@karas-legal.com

mec. Julia Różankowska

młodszy prawnik

julia.rozankowska@karas-legal.com