Kompleksowa obsługa biznesu
Informacje dla poszkodowanych
w związku z funduszami
W Investments
portfela inwestycyjnego FinCrea
Kredyty walutowe (CHF,EUR)
Kompleksowe rozwiązania
w związku z COVID-19
Kompleksowa obsługa biznesu
Kredyty walutowe (CHF,EUR)
Kompleksowe rozwiązania
w związku z COVID-19
Informacje dla poszkodowanych
w związku z funduszami Investments portfela inwestycyjnego FinCrea
 
mec. Zbigniew Karaś
mec. Zbigniew Karaś
partner zarządzający

Adwokat. Od 2006 roku zajmuje się kompleksową obsługą prawną polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Specjalizuje się w prawie umów handlowych oraz inwestycyjnych, prawie własności intelektualnej, prawie ochrony danych osobowych, prawie budowlanym oraz obrotu nieruchomościami, prawie spółek oraz prowadzeniu sądowych sporów gospodarczych.

Absolwent WPiA Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowego Studium Prawa Podatkowego WPiA UW, Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu Floryda Levin College of Law w Stanach Zjednoczonych i UW.

mec. Zbigniew Karaś
mec. Łukasz Chacia
mec. Łukasz Chacia
partner zarządzający

Adwokat. Od ponad 10 lat świadczy porady prawne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Specjalizuje się w prawie upadłościowym i handlowym, doradztwie inwestycyjnym, prawie budowlanym, prawie spółek oraz prowadzeniu sądowych sporów cywilnych i gospodarczych.

Absolwent WPiA Uniwersytetu Warszawskiego i Centrum Prawa Brytyjskiego Uniwersytetu w Cambridge.

mec. Zbigniew Karaś

partner zarządzający

zbigniew.karask@karas-legal.com

mec. Łukasz Chacia

partner zarządzający

lukasz.chacia@karas-legal.com

mec. Łukasz Klimczak

starszy prawnik

lukasz.kimczak@karas-legal.com

mec. Mateusz Krawiec

starszy prawnik

mateusz.krawiec@karas-legal.com

mec. Elżbieta Osowska

starszy prawnik

elzbieta.osowska@karas-legal.com

mec. Anna Trocka

starszy prawnik

anna.trocka@karas-legal.com

mec. Wojciech Król

prawnik

wojciech.krol@karas-legal.com

mec. Wojciech Piasecki

prawnik

wojciech.piasecki@karas-legal.com

mec. Marlena Kwiatek

starszy prawnik

marlena.kwiatek@karas-legal.com

mec. Joanna Walczak

prawnik

joanna.walczak@karas-legal.com

mec. Adam Chmielnicki

prawnik

adam.chmielnicki@karas-legal.com

mec. Roman Stachowicz

młodszy prawnik

roman.stachowicz@karas-legal.com

mec. Karolina Lubaszka

młodszy prawnik

karolina.lubaszka@karas-legal.com

mec. Katarzyna Dąbrowska

młodszy prawnik

katarzyna.dabrowska@karas-legal.com

mec. Ilona Mazur

młodszy prawnik

ilona.mazur@karas-legal.com