Informacje dla poszkodowanych przez
W Investments S.A. w związku z funduszami
portfela inwestycyjnego FinCrea S.A.
Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - RODO
Efektywna opieka prawna jest naszym priorytetem
Przedstawiamy rozwiązania jasne i konkretne
Wspieramy naszych Klientów na każdym kroku
Dbamy o bezpieczeństwo na szerokich wodach biznesu
Informacje dla poszkodowanych przez
W Investments S.A. w związku z funduszami
portfela inwestycyjnego FinCrea S.A.
Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych
- RODO
Efektywna opieka prawna jest naszym priorytetem
Przedstawiamy rozwiązania jasne i konkretne
Wspieramy naszych Klientów na każdym kroku
Dbamy o bezpieczeństwo na szerokich wodach biznesu
 
mec. Zbigniew Karaś
mec. Zbigniew Karaś
partner zarządzający

Adwokat. Od 2006 roku zajmuje się kompleksową obsługą prawną polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Specjalizuje się w prawie umów handlowych oraz inwestycyjnych, prawie własności intelektualnej, prawie ochrony danych osobowych, prawie budowlanym oraz obrotu nieruchomościami, prawie spółek oraz prowadzeniu sądowych sporów gospodarczych.

Absolwent WPiA Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowego Studium Prawa Podatkowego WPiA UW, Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu Floryda Levin College of Law w Stanach Zjednoczonych i UW.

mec. Zbigniew Karaś
mec. Łukasz Chacia
mec. Łukasz Chacia
partner zarządzający

Adwokat. Od ponad 10 lat świadczy porady prawne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Specjalizuje się w prawie upadłościowym i handlowym, doradztwie inwestycyjnym, prawie budowlanym, prawie spółek oraz prowadzeniu sądowych sporów cywilnych i gospodarczych.

Absolwent WPiA Uniwersytetu Warszawskiego i Centrum Prawa Brytyjskiego Uniwersytetu w Cambridge.

mec. Łukasz Klimczak

starszy prawnik

lukasz.kimczak@karas-legal.com

mec. Mateusz Krawiec

starszy prawnik

mateusz.krawiec@karas-legal.com

mec. Elżbieta Osowska

prawnik

elzbieta.osowska@karas-legal.com

mec. Anna Trocka

prawnik

anna.trocka@karas-legal.com

mec. Wojciech Król

prawnik

wojciech.krol@karas-legal.com

mec. Wojciech Piasecki

prawnik

wojciech.piasecki@karas-legal.com

mec. Daniel Nowakowski

prawnik

daniel.nowakowski@karas-legal.com

mec. Joanna Walczak

prawnik

joanna.walczak@karas-legal.com

mec. Adam Chmielnicki

prawnik

adam.chmielnicki@karas-legal.com

mec. Bartosz Zaborowski

prawnik

bartosz.zaborowski@karas-lega.com

mec. Roman Stachowicz

młodszy prawnik

roman.stachowicz@karas-legal.com

mec. Dobrosław Ochocki

młodszy prawnik

dobroslaw.ochocki@karas-legal.com

mec. Karolina Lubaszka

młodszy prawnik

karolina.lubaszka@karas-legal.com

mec. Katarzyna Dąbrowska

młodszy prawnik

katarzyna.dabrowska@karas-legal.com